Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1660323

Сьогодні, 21 травня, зовнішнє незалежне оцінювання з математики окрім мешканців Лозівщини, приїхали складати абітурієнти з Барвінківського, Близнюківського, Первомайського та Сахновщинського районів. У Лозовій працювало три пункти тестування – у Лозівському центрі професійної освіти, ЗОШ № 1 та ліцеї № 4.

«Усі пункти тестування у Лозовій відкрилися своєчасно та працювали з дотриманням усіх вимог, - розповіла начальник Управління освіти, молоді та спорту Вікторія Урванцева. - Для здачі ЗНО абітурієнти повинні при собі мати запрошення та документи, які посвідчують їхню особу, це переважно паспорт. При вході в пункт тестування діти вже не мають права спілкуватися по телефону, в аудиторії кладуть засіб зв’язку на окрему парту». Вікторія Урванцева додала, що на пунктах тестування для дітей організовано харчування – свіжа випічка та чай.
Також у Лозовій абітурієнти складуть ще два іспити - 23 травня ЗНО з української мови та літератури, 4 червня з історії України. Для здачі цих предметів відкриють додаткові пункти тестування в Лозівській філії Харківського автодорожнього коледжу та ЗОШ № 7. Усі інші предмети абітурієнти здаватимуть У Харкові.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ