Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

20431223 1359506114167586 252919946946906704 nФінансують роботи з міського бюджету, їх вартість складає 1,1 мільйона гривень. Спортивна зала, яка перебуває на балансі ДЮСШ «Локомотив», розмістилася у будинку № 2 на 9-му мікрорайоні. Ремонти у ній, за словами підрядника, планують завершити до 1 вересня. До облаштування зали долучилися й спонсори, які закупили нове спортивне обладнання.

Наразі у спортивній залі капітально ремонтують стіни, стелю, підлогу та замінюють систему опалення. Також її обладнають роздягальнями та душовими. Усі роботи проводять з урахуванням побажань спортсменів.
Ініціатором виділення цього приміщення для тренувань став міський голова Сергій Зеленський. Мер переконаний лозівські спортсмени повинні тренуватися в належних умовах від цього залежить, як вони представлять Лозівщину, Харківщину й свою державу на змаганнях.
- Тренери Лозової виховують чемпіонів світу з тайбоксу й прославляють наш край на міжнародному рівні, - сказав міський голова Сергій Зеленський. - Тому наше завдання з депутатами сприяти розвитку цього виду спорту й спортивної галузі у цілому.
Тренуватиме своїх вихованців у новій залі тренер з тайбоксу Володимир Полевиков. Спорсмени вже неодноразово змінювали місце для тренувань. Завдяки підтримці міського голови секція з тайбоксу отримає комфортну й добре обладнану залу для тренувань.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ