Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

11

На нараді з міським головою Сергієм Зеленським обговорили можливості виготовлення робочого проєкту з реконструкції стадіону «Локомотив». Презентували ескізи багатопрофільного універсального стадіону для занять більше ніж п’ятьма видами спорту, проведення змагань та масових заходів для мешканців Лозівського району. Після розроблення проєкту, визначаться з термінами будівництва та остаточною сумою для його реалізації. Кошти на реконструкцію планують залучити з державного бюджету.

У проєкті передбачать сучасні майданчики для занять гри у волейбол, баскетбол, бадмінтон, теніс та футбол. Спроєктують триповерхову будівлю розміром 42 на 24 метри, зі спортивною залою. Навколо стадіону запланують 103 парковочних місця, передбачать безперешкодний доступ до інфраструктури для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Осучаснять покриття бігових доріжок, що складатиметься з гумової крихти та поліуретану, його застосовують на стадіонах обласного та всеукраїнського рівнях. Збільшать кількість посадочних місць на трибунах – з 450 до 900 та облаштують 104 додаткових місця для персоналу.  Замінять огорожу навколо стадіону. З боку бульвару Шевченка встановлять прозору огорожу, від приватного сектору – паркан закритого типу.  Уздовж стадіону укладуть пішохідні доріжки.

Стадіон буде призначено для денних і вечірніх занять фізичною культурою і спортом. Тож у проєкті передбачать сучасне освітлення стадіону та прилеглої території.

На сьогодні на стадіоні «Локомотив» облаштовані два футбольних поля: основне (110 х 68) та запасне (60 х 90), майданчик для ігрових видів спорту зі штучним покриттям 42х22 та 46х27 метрів, майданчик для гри у волейбол та бадмінтон, вуличні тренажери, три легкоатлетичні бігові доріжки, дві ями для стрибків у довжину, будівля радіорубки з роздягальнями та суддівською кімнатою, адміністративна будівля з роздягальнями, душовою та спортивним залом, окрема модульна душова, будівля туалету. Територія стадіону потребує відновлення.

Спортивні споруди стадіону «Локомотив» відвідують більше 700 мешканців, серед яких близько 300 вихованців ДЮСШ «Юність та «Олімпія». Одним із найпопулярніших видів спорту серед мешканців міста є футбол. На футбольних полях стадіону проходять змагання місцевого, обласного та всеукраїнського рівня.

У вечірній час споруди стадіону використовуються мешканцями міста для гри у міні-футбол, пляжний волейбол, з метою силової підготовки (вуличні тренажери), для занять легкою атлетикою та боксом.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ