Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

photo 2021 10 21 14 55 12

Лозівський міський голова Сергій Зеленський бере участь у засіданні Міжвідомчої робочої групи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду. Воно проходить 21 жовтня у Харкові під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова.

Харківщину представляють заступник голови Харківської облдержадміністрації Михайло Харнам, директор Департаменту ЖКГ ХОДА Сергій Магдисюк, а також голови міст обласного значення. Обговорюють початок опалювального періоду та стан укладання договорів на постачання природного газу.

У Лозовій КП «Теплоенерго» розпочне опалювати навчальні, медичні, дитячі та iнші заклади побутового i соцiально-культурного призначення, а також житлові будинки з 25 жовтня. Виконком Лозівської міської ради 28 вересня прийняв рішення «Про початок опалювального сезону» - за умови, що протягом 3 дiб середня добова температура зовнiшнього повiтря не перевишуватиме + 8 градусів i продовжуватиме знижуватись.

Медичні заклади Лозівської громади почали опалювати 8 жовтня: стаціонари на 4 мікрорайоні та у Катеринівці, а також Панютинський психоневрологічний диспансер.

Вартість теплопостачання для населення у Лозівській громаді вирішили не підвищувати. Відповідне рішення прийняли на виконкомі 28 вересня.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ