Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P2030205

Сьогодні, 31 серпня, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та Лозівський міський голова Сергій Зеленський відкрили два міні-проєкти обласного конкурсу «Разом в мабутнє» в Панютинському закладі дошкільної освіти (ясла-садку) № 2 «Веселка» та Лозівській дитячій школі мистецтв № 1. Реалізували міні-проєкти за кошти обласного і міського бюджетів та кошти конкурсантів.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав переможців конкурсу. Відзначив, що усе починається з ініціативи, а у Лозівській громаді вона величезна. За роки функціонування конкурсу на Лозівщині реалізовано 102 мініпроєкти на 23 мільйона. Сергій Чернов закликав не зупинятися на досягнутому та у подальшому брати участь у більш значимих проектах, які готує область.

  • - Я вдячний Вам, Сергію Івановичу і депутатам обласної ради, за те, що у цей складний час проєкти фінансуються і дають можливість розвиватися усім галузям громади, - сказав міський голова Сергій Зеленський. - На наступний рік ми плануємо й надалі продовжити створювати сучасні умови для дітей, бо це наше майбутнє.

Також Сергій Зеленський подякував батькам та працівникам закладів, які брали активну участь в реалізації міні-проєктів.

 

В Панютинському закладі дошкільної освіти (ясла-садку) № 2 «Веселка» реалізовано мініпроєкт «Заграє барвами «Веселка» яскравіше, якщо надійніша будівля буде і міцніша». Відповідно до запланованих заходів мініпроєкту відремонтовано цоколь та замінено цокольне покриття (200 м2). Біля центрального входу будівлі капітально відремонтовано сходи з улаштуванням пандуса, встановлено металеву огорожу. На виконання зазначених робіт витрачено 277 тисяч гривень, з них: 138,5 - з обласного бюджету, 123 тисяч гривень з бюджету Лозівської міської ОТГ та майже 15 тисяч гривень за рахунок внеску батьків.

Це другий мініпроєкт, що реалізується у закладі – у 2016 році для покращення умов праці кухарів у харчоблоці відремонтовано вентиляційну систему та проведено його оздоблення

Цього ж дня у Лозівській дитячій школі мистецтв № 1 відкрито реалізований мініпроєкт «Сучасний інноваційний простір Лозівської дитячої школи мистецтв №1». У школу придбано комплект "Комп'ютерний клас" з програмним забезпеченням, мультимедійним проектором та екраном і набором корпусної меблі. Також у класі проведено ремонт з заміною вікон на енергозберігаючі та електропроводки.

Загальне фінансування проведених робіт становить 366,6 тисяч гривень з них майже 147 фінансування з обласного бюджету, 205 тисяч - з бюджету ОТГ 14,8 – кошти конкурсанта та (в т. ч. 72,828 тис. грн. залучені додатково для виконання додаткових робіт та покращення досягнутих результатів мініпроєкту.)

Всього в Лозівській міській ОТГ реалізується 20 мініпроєктів, з них 8 мініпроєктів в галузі освіти, 6 мініпроєктів в галузі культури, 1 соціальний та 1 медичний проєкт, 4 проєкти ОСББ. Більшість із них знаходяться на завершальному етапі.

Загальна сума, виділена для реалізації мініпроєктів Лозівської міської об’єднаної територіальної громади, становить 5 263,467 тис грн (що складає 7,18% від загальної суми міні-проектів переможців), у тому числі:

- обсяг фінансування з обласного бюджету становить – 2 617,226 тис. грн.;

- обсяг фінансування з бюджету Лозівської міської ОТГ – 2 366,698 тис. грн.;

- кошти конкурсантів – 279,543 тис. грн.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ