Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1830214Сьогодні, 21 листопада, шостий рік поспіль, Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові і доленосні події у новітній історії країни: Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

Згадати події тих років та вшанувати пам'ять Героїв зібралися представники міської і районної влади, громадськість, військовослужбовці, правоохоронці, ветерани, молодь. Мітинг та урочисте покладання квітів відбулося у сквері Т.Г. Шевченка.

Відстоювання власної гідності та свободи, у листопаді 2013 – лютому 2014, коштувало українцям 106 убитих і понад 2 тисячі поранених. І це була лише ціна трьох місяців Євромайдану. Не лишаються осторонь боротьби і наші земляки, які мужньо боронять  спокій на сході України. Сьогодні на Лозівщині майже 700 учасників бойових дій, 14 з яких відійшли у вічність.

Присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв Майдану, учасників антитерористичної операції, воїнів операції об’єднаних сил, чиї серця перестали битися в ім’я світлого майбутнього України, мирних жителів, які полягли в неоголошеній війні на Сході України.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ