Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Сьогодні, 7 листопада у четвертому ліцеї пройшов регіональний етап конкурсу «Молодь дебатує». За його результатами двоє учнів ЗОШ № 12 візьмуть участь у півфіналі конкурсу, який відбудеться 10 грудня у Харкові.


У заході взяв участь Лозівський міський голова Сергій Зеленський, за підтримки якого і відбувся цей конкурс у місті. Приємно, що регіональний етап конкурсу проводиться у Лозовій, наголосив міський голова. Мер підкреслив, що спільно з депутатами міської ради підтримуватиме всі ініціативи, які стосуються розвитку молодіжного середовища у Лозовій і побажав учасникам натхнення і перемоги.
«Молодь дебатує» - це пілотний українсько-німецький проект, для участі у якому були відібрані 8 шкіл Харківської, Дніпровської, Запорізької і Миколаївської областей, 12-та школа стала однією з них. Регіональному конкурсу передували тренінги вчителів у Німеччині і шкільні турніри, у яких взяли участь більше 30-ти учнів Харківського регіону.
Сьогодні старшокласники нашого навчального закладу та учні санаторного навчально-виховного комплексу № 13 і Приватної гімназії «Очаг» міста Харкова дебатували на тему «Заміна центрального опалення на альтернативне у Харківській області». Для участі у півфіналі журі обрало чотирьох з восьми учасників. Переможцями дебатів ЗОШ № 12 стали Максим Шапаренко та Віталій Коровушкін, а з боку санаторного НВК № 13 міста Харкова – Любава Дендеберя і Микита Радзієвський.

Ініціатива «Молодь дебатує» спрямована на розвиток комунікативних навичок та критичного мислення молоді через навчання не тільки грамотно відстоювати власні погляди, але й поважати позицію співрозмовника, дискутуючи на суспільно важливі теми.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ