Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 8933

До Дня міста Лозова у виставковій залі художньої школи запрацювала виставка майстра-аматора з пластилінографії Жанни Юрковської та її учнів. Привітати з відкриттям завітав Лозівський міський голова Сергій Зеленський: «Культура у Лозовій знаходиться на досить високих щаблях. Й мені дуже приємно, що у нашому місті розвиваються нові напрямки народної творчості. Я бажаю Вам, Жанно, та учням, наснаги й натхнення у створенні нових творчих проєктів. Й дякую за цю чудову виставку!»

Директорка художньої школи Олена Парамєєва побажала майстрині, щоб її талант продовжував народжувати цікаві ідеї і виявляти нових творчих людей. Висловила сподівання на майбутні спільні проєкти.

На виставці представлені майже пів сотні робіт, половина з них Жанни Юрковської, половина - учнів. Її вихованці з Маріуполя, де раніше майстриня мешкала й працювала, брали участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Жанна Юрковська розповідає, що тепер новий напрямок розвиває у Лозовій, у планах багато цікавих проєктів та задумів. Ділилася, що підхід до кожної окремої роботи індивідуальний. Одну можна виконати за день, на інші знадобиться місяць, а той й два. Усе залежить від натхнення та технік, які використовуються.

Пластилінографія - це один з видів народної творчості та декоративного і прикладного мистецтва в естетичному розвитку людей. Являє собою створення ліпних картин із зображенням рельєфних, напівоб’ємних об’єктів на горизонтальній поверхні. На виставці представлені роботи у жанрах: анімалістичний, пейзаж з архітектурою, декоративний та марина.

Працюватиме виставка до 8 жовтня, відвідати її можно у будні з 9:30 до 17:00 години (перерва з 12.00 до 13.00) за адресою вул. Ярослава Мудрого, 21.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ