Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P2080265Урочисте відкриття відбулося сьогодні, 23 вересня. Розміщується спортивна зала у будинку № 2 на 9-му мікрорайоні.

Ініціював обладнання зали для занять тайбоксом Лозівський міський голова Сергій Зеленський. За його дорученням минулого року Управлінням освіти молоді та спорту розроблено проєкт. Профінансували ремонтні роботи з міського бюджету, на це пішло майже 900 тисяч гривень. Долучилися до  ремонтів спонсори.

  • - За останні роки ми велику увагу приділяємо організації місць для занять спортом та проведення дозвілля нашої молоді, - наголосив міський голова Сергій Зеленський. - Ми разом зі спонсорами з великим задоволенням підтримали розвиток тайського боксу у Лозовій. Вихованці Заслуженого тренера України Володимира Полевікова прославляють наше місто далеко за межами України, наш земляк Василь Сорокін став Чемпіоном світу. Я впевнений, створення таких умов для занять тайбоксом спонукатиме наших спортсменів до нових перемог.

З 1 вересня 2020 року рішенням виконавчого комітету міської ради при ДЮСШ «Олімпія», на балансі якої знаходиться відремонтована спортивна зала, відкрито відділення тайландського боксу. Тренуватимуться у залі більше ніж пів сотні вихованців Заслуженого тренера України Володимира Полевікова, його взято до штату ДЮСШ «Олімпія».

- Відкриття зали - це значуща подія для мене, як тренера так і хлопців, які займаються тайським боксом, - говорить Володимир Полевіков. - Ця спеціалізована зала, відремонтована згідно усіх вимог та обладнана на найвищому рівні. Я дякую за допомогу у розвитку тайського боксу міському голові Сергію Зеленському та спонсорам, які допомогли обладнати залу.

Загальна площа спортивної зали 230 м2 у ній відремонтована роздягальня, тренерська, душова та санвузол. Окрім ремонту зали, поряд з будинком проведено благоустрій території - частково відремонтовано тротуар та встановлено лави.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ