Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

01

За потреби 4,9 мільйона гривень на 2020 рік, Лозова на виконання державної програми щодо забезпечення інсуліном хворих на цукровий та нецукровий діабет, отримала 3,5 мільйона. Інсулінозалежні хворі, а їх на Лозівщині 604, у тому числі й 17 дітей, упродовж року не відчували на собі несвоєчасне фінансування з боку держави. Для безперебійного забезпечення життєво необхідним препаратом, у Лозовій інсулін закупляють за рахунок обігових коштів КП «Лозівська Муніципальна аптека». Після надходження фінансування від держави, цей збиток аптеці відшкодовується, але подальшому знову виникає дефіцит.

На препарат інсуліну в листопаді-грудні необхідно більше одного мільйона гривень – їх Лозова від держави до цього часу не отримала. У листопаді Муніципальна аптека, знову ж таки за рахунок обігових коштів, вже видала препарату інсуліну майже на 200-ті тисяч гривень, й продовжить його відпускати незалежно від надходження державного фінансування. У разі не виконання державою своїх повноважень – витрати Муніципальної аптеки ляжуть на бюджет Лозівської ОТГ.

Проблему з незабезпеченістю коштів на придбання інсулінів Лозівський міський голова Сергій Зеленський постійно доводить до керівництва області та Міністерства охорони здоров’я України. За дорученням міського голови до відповідних органів направлять повторні листи-клопотання, у яких викладуть ситуацію з необхідністю своєчасного фінансування на виконання централізованих заходів з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ