Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1930707

Сьогодні, 6 квітня, відбулася робоча нарада Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Лозівської міської ОТГ «Щодо посилення заходів запобігання поширення на території Лозівської міської об’єднаної територіальної громади Харківської області гострої респіраторної хвороби COVID-19».

Кабінет міністрів України оприлюднив доопрацьовану зі змінами постанову № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», прийняту 11 березня. Перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков озвучив перелік обмежень, які мають посилити захист від розповсюдження корона вірусу.

Через загрозу розповсюдження коронавірусу з 6 квітня заборонено: виходити на вулицю без маски, збиратися групами більше 2-х осіб, гуляти в парках, на дитячих та спортивних майданчиках, виходити без документів, що засвідчують особу, перебувати на вулиці дітям до 14-ти років без супроводу дорослих, особам старше 60-ти років виходити з дому лише за нагальної потреби.

З 6 квітня скористатися правом проїзду в міському транспорті, за наявності довідки з місця роботи, можуть лише працівники підприємств, установ, організацій, які забезпечують життєдіяльність міста та яким, згідно Постанови КМ України № 211(з внесеними змінами), дозволена робота у період карантину. Проїзд у маршрутних таксі міста здійснюватиметься в межах кількості місць для сидіння та за умови дотримання протиепідемічних заходів (дезінфекції транспортних заходів та наявності пов'язки).

Лозівський міський голова Сергій Зеленський доручив усім причетним відповідально поставитися до посилення карантинних заходів. Тримати на постійному контролі готовність медзакладів до прийому хворих. Поінформував, про передачу з області для лозівської лікарні – сотні експрес-тестів, 10-ти захисних костюмів для лікарів, сотні масок та чотирнадцяти тисяч рукавичок.

Подякував соціальним партнерам та підприємцям, які надають допомогу в боротьбі з коронавірусом. Мер відзначив, що у порівнянні з іншими містами, лозівські бізнесовці не досить активно долучаються до боротьби з розповсюдженням цього захворювання.

Контроль за дотриманням карантинних заходів здійснюватимуть працівники поліції. Штраф за порушення умов дотримання карантину становить від 17000 до 34000 грн. Згідно зі статтею 325 ККУ, порушення цих норм, яке призвело до поширення захворювання, тягне за собою позбавлення волі на строк до 8 років.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ