Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

01

Напередодні Дня захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці сьогодні, 13 жовтня, керівники міста і району, помічниця народного депутата України Юлії Світличної, рідні загиблих, нинішні захисники України, учасники АТО та ООС поклали квіти до Дошки загиблих воїнів АТО Лозівщини та вшанували хвилиною мовчання їхню світлу пам’ять.

Продовжилися заходи урочистою церемонією нагородження захисників України, яка пройшла у великій залі Лозівської міської ради.

За особисту мужність, стійкість та рішучість в умовах, пов’язаних з ризиком для життя у ході проведення АТО та з нагоди Дня захисників і захисниць України:

Почесними грамотами Лозівської міської ради нагородили: солдата Ігора Козловського, старшого солдата Юрія Чемерис, старшого сержанта Руслана Гаврилястого (відзнаку отримала його дружина Марина Володимирівна).

Почесні грамоти Лозівської районної державної адміністрації вручили: старшому сержанту Олександру Тутову, солдату ЗС України Сергію Петченку, старшому солдату Віталію Фатуєву.

Грамотами Лозівської районної ради нагородили старшого лейтенанта Анатолія Романко, сержанта Миколу Островського.

Подяки від народного депутата Юлії Світличної оголосили: солдату Сергію Петченку та волонтеру Аллі Руднікевич.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ