Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

 P18407526 грудня у Лозовій відбулися громадські слухання проектів містобудівної документації Генеральних планів сіл Нова Іванівка, Чернігівське та Царедарівка. Під час громадських слухань у проектах враховані інтереси громади кожного села.

Розробники проектів – ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ» доповіли: про місце і положення сіл Царедарівка, Нова Іванівка та Чернігівське в системі розселення; транспортні зв’язки сіл з іншими населеними пунктами; наявність санітарно-захисних зон підприємств та інших об’єктів; архітектурно-планувальні рішення та перспективний територіальний розвиток цих населених пунктів; про стан інженерних комунікацій населених пунктів та необхідність їх розвитку.

Говорили про існуючий стан демографічної ситуації, що склалась в селах, наявність житлового фонду і забезпеченості населення житловою площею. Окреслили перспективні зрушення в демографічній ситуації сіл в разі реалізації всіх проектних рішень, запропонованих в розроблених генеральних планах сіл.

За результатами слухань представлені матеріали проектів Генеральних планів ухвалені та будуть передані на розгляд архітектурно-містобудівної ради відповідного рівня.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ