Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

photo 2021 09 10 16 05 26 3

Лозівський міський голова Сергій Зеленський 10 вересня взяв участь у нараді під головуванням Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова. У першу чергу обговорювали підготовку до опалювального сезону Харківської області, механізми врегулювання заборгованості теплопостачальних підприємств та підтримку держави у цьому процесі.

Щоб запобігти підвищенню тарифів на теплопостачання та зубожінню населення, наразі пропрацьовують механізми компенсації різниці тарифів.

«Уряд затвердив Методику розрахунку різниці в тарифах і вже незабаром відбудеться перехід до безпосередньої фінансової підтримки підприємств ТКЕ», — підкреслив Міністр Олексій Чернишов.

Сергій Зеленський розповів про проєкт «Модернізації систем теплопостачання».  Лозова отримала позику на реконструкцію тепломереж у жовтні 2020 року за підтримки Європейського інвестиційного банку. Вартість проєкту складає майже 14 мільйонів євро. Стару велику котельню на Свободи, 2 замінять на 5 нових, менших та економніших, плюс повністю оновлять котельню на 6 мікрорайоні та водо- і газомережі.

Наступним голова громади підняв проблемне питання водозабезпечення міста та стан водогону «Краснопавлівка-Лозова». На реконструкцію трубопроводу необхідно понад 750 мільйонів гривень. Проєкт проходить експертизу. Замовник робіт – Департамент ЖКГ Харківської обласної державної адміністрації. Водогін має дві гілки по 33 кілометри. За майже 40 років експлуатації вони зношені на 70 та 90%.

У Мінрегіоні обговорили також об'єкти, що можуть включити у програму Президента "Велике будівництво".  Окремо зупинилися на "Реконструкції з прибудовою спортивного комплексу Лозівського міського Палацу культури".  Його основним функціональним призначенням буде баскетбольна зала з роздягальнями, душовими та обладнаними місцями для вболівальників.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ