Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

04

Реалізація проєкту з капітального ремонту будівлі міського Палацу культури на завершальному етапі. Лозівський міський голова Сергій Зеленський та перший заступник директора Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації Євгенія Іванська сьогодні, 6 жовтня, перевірили будівельну готовність об’єкту. Під час виїзної наради з представниками підрядної та проектувальної організацій обговорили технічні питання реалізації проєкту та пришвидшення робіт по його завершенню.

Наразі підрядник веде підготовчі роботи до встановлення ліфтового обладнання. Завершуються роботи з утеплення фасаду будівлі. У планах проведення благоустрою прилеглої території до Палацу культури.

Фінансують проєкт за програмою Президента України «Велике будівництво». У 2019 та 2020 роках у Палаці культури повністю відремонтували дах – уклали більше 4-х тисяч квадратних метрів мембранної покрівлі та провели ремонт парапетів. Замінили вітражі у фойє і встановили енергозберігаючі вікна на 3-му поверсі, робитимуть відмостку. Встановили триметрову огорожу навколо задньої частини будівлі. 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ