Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1830579

Про це розповіла начальниця Управління культури міської ради Тетяна Запорожець під час засідання виконавчого комітету, яке відбулося сьогодні, 26 листопада. З державного, обласного та міського бюджетів на ремонти та покращення матеріально-технічної бази виділено понад 24 мільйона гривень.  Начальниця Управління культури зауважила, така рекордна сума коштів на розвиток закладів культури не виділялася декілька десятиріч. Подякувала за підтримку в розвитку галузі культури Лозівської ОТГ обласне та міське керівництво.

Після створення Лозівської міської ОТГ мережа закладів культури збільшилася з 10 закладів до 53. До неї входять: 4 мистецьких школи, 4 бібліотеки, 21 бібліотека-філія, краєзнавчий музей, 14 сільських будинків культури, 8 сільських клубів, міський Палац культури.

Тетяна Запорожець розповіла про найбільші надбання закладів культури. Масштабний ремонт проведено у Лозівській дитячій художній школі, де за кошти обласного бюджету, в сумі майже 1,2 мільйона гривень, капітально відремонтовано виставкову залу. Завдяки реалізації обласного конкурсу «Разом в майбутнє» до зали закуплено обладнання.

Цього року у Лозівській ОТГ створено Публічну бібліотеку, яка розпочала свою роботу на початку березня 2019 року, і стала методичним організаційним центром для 21 сільської бібліотеки-філії. На ремонт та закупівлю обладнання до бібліотеки пішло майже півмільйона гривень міських та державних коштів. Осучаснено Юнацьку бібліотеку у якій обладнано URBAN – HALL, до зали закуплено меблі, побутову техніку, проведено ремонт та замінено вікна й двері.

За міські кошти проведено ремонти в Домаській, Садівській, Новоіванівській, Тихопільській бібліотеках-філіях та придбано оргтехніку. У цьому році з міського бюджету виділено майже 180,0 тис. грн. на поповнення бібліотечного фонду всіх бібліотек, з яких 62,0 тис. грн. – для сільських бібліотек-філій.

Міський Палац культури щорічно проводить більше 450 заходів. Для його потреб за кошти міського бюджету придбана вулична сцена за 865 тис. грн. та вуличний мобільний павільйон за 195,0 тис. грн.

З моменту прийняття сільських будинків культури проведена робота по упорядкуванню їх роботи. За кошти міського бюджету проведені поточні ремонтні роботи в будівлях Яковлівського сільського будинку культури на 530,0 тис. грн. Царедарівського - 165,0 тис. грн., Садівського СБК – 330,0 тис. грн., Новоіванівського СБК - 198,0 тис. грн. та Мальцівського СК на 64,0 тис. грн. В стадії завершення капітальні ремонти покрівель спортивної та актової зали Катеринівського Будинку культури за кошти міського бюджету, на що виділено 600,0 тис. грн., та капітальний ремонт спортивної зали на суму 400,0 тис. грн. за рахунок державної субвенції. До сільських клубів придбано оргтехніку

      

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ