Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

01

Сьогодні, 26 січня, члени виконкому затвердили вартість харчування в закладах освіти та визначили перелік дітей, які отримуватимуть його безкоштовно. Дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах, у період дії умов карантину (локдауну), за поданням старости або громадського інспектора з охорони дитинства, на підставі відповідного рішення виконавчого комітету, виділятимуть продуктові набори.

У 2021 році на безкоштовне харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій в закладах дошкільної та шкільної освіти необхідно 18 мільйонів гривень. Наразі потреба забезпечена у не повному обсязі, поінформував Лозівський міський голова Сергій Зеленський, під час засідання виконавчого комітету. Це питання знаходиться на розгляді фахівців. - Не дивлячись на складний бюджет, ми відшукуватимемо кошти на харчування дітей, - запевнив голова громади.

У січні в закладах освіти підпорядкованих Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради вартість харчування на одну дитину становитиме:

для закладів дошкільної освіти:

  • для І вікової категорії – 23,90 грн.,
  • для ІІ вікової категорії – 37,10 грн.,
  • у групах з добовим перебуванням – 42,90 грн.,

в закладах загальної середньої освіти – 11,25 грн.

З 1 лютого вартість харчування зросте:

в закладах дошкільної освіти

  • І вікова категорія – 27,30 грн.,
  • ІІ вікова категорія – 40,10 грн.,
  • групи з добовим перебуванням – 48,20 грн.,

в закладах загальної середньої освіти – 12,30 грн.

Цим же рішенням Управлінню освіти молоді та спорту дозволено забезпечувати безкоштовним харчуванням у 2021 році учнів закладів загальної середньої та дошкільної освіти наступних категорій:

  •     - учні 1 – 4 класів;
  •     - учнів 5-11 класів та закладів дошкільної освіти а саме:

дітей-сиріт,

дітей, позбавлених батьківського піклування,

дітей з інвалідністю;

дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах (групах),

дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям",

дітей з числа осіб, визначених у статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту",

діти, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, або з числа внутрішнього переміщених осіб,

дітей, батьки яких мають статус учасника ООС /АТО;

діти грудного та раннього віку, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

  •      - учнів 1-4 класів з числа пільгових категорій, що відвідують групи продовженого дня в межах 10% (в повному обсязі), 15% (на половину вартості) від загальної кількості дітей в групі.

Батьківська плата за перебування дітей дошкільних підрозділах закладів освіти міської місцевості у розмірі 60%, та дошкільних підрозділах закладів освіти сільської місцевості у розмірі 40%.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ