Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

217672781 328514388718430 3745841101737381653 nЛозівського міського голову відзначили з нагоди 100-літнього ювілею Українського товариства мисливців та рибалок. Почесну грамоту 15 липня вручив керівник Лозівського осередку товариства Петро Зінченко.

«Нагородили за те, що намагаємося зберегти та примножити державний мисливський фонд. Вже майже 30 років входжу до складу УТМРу. Разом з мисливцями, на чолі з Петром Зінченком, відновлюємо популяцію, виявляємо браконьєрів та створюємо умови для дичини. Попри весняні підпали, грози і зливи флора та фауна Лозівської громади примножується.

З 7 серпня починається сезон на пернату дичину. Закликаю усіх лозівських мисливців думати про рослинний та тваринний світ, який вони залишать своїм дітям та онукам, берегти популяцію, не порушувати закони України та домовленості між членами товариства мисливців. Громадян прошу не спалювати стерню, не знищувати балки та лісосмуги», - сказав Сергій Зеленський.

Долучайтеся до нашого каналу в Telegram

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ