Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 8495

На відкриття, 16 вересня, завітала голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко та директор Харківського Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктор Забашта.

Лозівський міський голова Сергій Зеленський розповів, що у громаді продовжують оптимізувати заклади освіти, культури та медицини. Орілька — один з прикладів, де для збереження будівель та економії енергоносіїв в одному приміщенні розміщуються ліцей, а тепер ще й амбулаторія загальної практики та Лозівська муніципальна аптека. У подальшому на другому поверсі з’явиться центр розвитку молоді. Голова громади подякував усім причетним до ремонту та облаштування сучасного медичного закладу в селищі. Висловив вдячність за підтримку Лозівської тергромади - депутатам Харківської обласної ради на чолі з головою Тетяною Єгоровою-Луценко та голові Харківської військової адміністрації Олегу Синєгубову.

- Усупереч усім труднощам, які виникають під час військового стану, ми знаходимо можливість покращити умови перебування і переселенців, і наших жителів в медичних закладах. Це гарний подарунок жителям старостинського округу до 120-річчя селища Орілька, який вона відзначає 17 вересня, - сказав Сергій Зеленський.

Фінансування на ремонтні роботи, у розмірі 2.7 мільйона гривень, отримали за підтримки керівниці Північного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України Вікторії Мілютіної. У будівлі обладнали окремі просторі та теплі кабінети і маніпуляційні. Замінили вікна, двері, каналізацію, електрику, підлогу, стелі, оздобили стіни. Облаштували господарчі приміщення та оновили вхід у будівлю.

Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко відзначила сильну, потужну й професійну команду, яка працює під керівництвом Сергія Зеленського. Очільниця привітала орільчан з відкриттям закладу.

Висловив подяку за покращення умов для бригад екстреної меддопомоги, які базуються в Орільці, керівник Центру Віктор Забашта. Й це тільки початок, зауважив керівник, ще є плани. Також Віктор Забашта додав, що вже побував у всіх відділеннях на деокупованих територіях. Вони збереглися й витримали окупацію - вся символіка, одяг, шиврони, автівки. Український прапор на Шевченківському відділенні провисів усю окупацію. Не зламалися морально колективи, за що їм велика дяка.

 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ