Важливе повідомлення

Бегущая строка

Шановні відвідувачі сайту! Інформуємо Вас, що сайт Лозівської міської ради перейшов на нову платформу за адресою: https://lozovagromada.gov.ua/

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

golovna      Сьогодні, 05листопада, у стінах Лозівської міської ради відбулось друге засідання робочої групи з питань розробки Стратегії розвитку Лозівської міської об’єднаної територіальної громади.

      Відкриваючи засідання, міський голова Сергій Зеленський зазначив, що від сьогоднішнього заходу він очікує конструктивного діалогу між громадою та представниками Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування в частині напрацювання питань, орієнтованих на інвестиційну пропозицію. Цікаво б було почути думку з приваду виконання державою відповідних гарантій, які необхідні для реалізації проектів стратегічного планування. 

     Радником з питань регіонального розвитку Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування Володимиром Родченком було проведено презентацію соціально-економічного аналізу, стратегічного бачення громади та  SWOT – аналізу.

     Відбулось обговорення та робота в окремих групах щодо визначення перспективних напрямків і динаміки сталого розвитку громади. Отримані відповіді на ряд ключових питань, які виникають на даному етапі стратегічного планування в частині загального бачення майбутніх перспектив.

 

 

ПРЕЗЕНТОВАНІ МАТЕРІАЛИ

 

Соціально-економічний аналіз стратегії розвитку громади

 

 

Результати опитування мешканців громади

 

 

Результати опитування підприємців громади

 

 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ