Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

1496310200 1496085033 1495178814 1 257e11

Дорогі юні лозівчани!

 У перший день літа від усієї душі вітаю вас з Міжнародним днем захисту дітей!
           Це добре і радісне свято. Разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей.

           Ви, любі діти, майбутнє нашої країни. І в турботі про вас, у створенні умов для вашого гармонійного розвитку ми бачимо завдання не тільки родини, але й громади. Для нас дуже важливо, щоб ви росли здоровими, щоб ваше дитинство було радісним і щасливим.

         Ми докладаємо всіх зусиль, щоб кожна дитина могла реалізувати свої таланти та втілити свої мрії в життя. У цій справі любов батьків і підтримка держави відіграють важливу роль. Допомога сім'ям, захист прав та інтересів маленьких жителів нашої громади, поліпшення системи охорони здоров'я та освіти знаходяться в центрі нашої постійної уваги. І важливо, щоб з самих перших хвилин життя кожна дитина відчувала це.

           Дорогі діти, ростіть здоровими, добрими, талановитими і радуйте нас своїми успіхами!

           Шановні батьки! Бажаю вам міцного здоров'я, батьківської мудрості, впевненості в завтрашньому дні, наполегливої і натхненої праці на благо ваших дітей та Лозівщини!

 

З найкращими побажаннями

Лозівський міський голова

Сергій Зеленський

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ