Важливе повідомлення

Бегущая строка

Технічну воду розвозитимуть за графіком: +++ 10:00-12:00 – М-н 3 буд. 38 (АТБ) +++ 12:00-13:00 – М-н 2 буд. 72 +++ 13:00-15:00 – М-н 4 буд. 43 +++ 15:00-17:00 – М-н 9 буд. 6 (кафе Шанс) +++ 17:00-18:00 – М-н 5 буд. 9 +++ 10:00-18:00 – Вул. Перемоги, магазин «Посад»

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 1804

Сьогодні, 13 січня, Лозівський міський голова Сергій Зеленський під час зустрічі з керівниками транспортних підприємств, які обслуговують міські та приміські маршрути, вислухав пропозиції щодо покращення перевезень, та нарікання на умови роботи під час карантинних обмежень. Зменшився пасажиропотік населення, до того ж половина - це пільговики. У результаті підприємці не отримують планового прибутку.

  • - З урахуванням ситуації, яка склалася – загальнодержавного карантину, ми не повинні погіршити умови перевезень, особливо пільговиків, наголосив міський голова. - Ситуація з бюджетом складна, тому в подальшому разом з депутатами нам потрібно вирішувати, де брати кошти на відшкодування за перевезення пільговиків. Можливо обмежувати кількість перевезень для цих категорій населення.

Правом пільгового проїзду в Лозівській ОТГ може скористатися 21 тисяча людей. Минулого року за пільговиків з міського бюджету трьом перевізникам виділено 2 мільйона 100 тисяч гривень. На 2021 рік у бюджет громади закладено 1 мільйон 860 тисяч. Пільгові категорії населення визначені державою і саме вона повинна відшкодовувати витрати перевізникам, але цього не робить, свою функцію переклала на місця.

Наразі розпочато підготовку до проведення конкурсу на визначення нових перевізників на чотирьох маршрутах. Влада й діючі перевізники попередньо обговорили умови його проведення. У міській раді врахують рекомендації й побажання перевізників щодо майбутнього конкурсу.

Нагадаємо, харківський перевізник ПП «Транссервіс» на початку року відмовився обслуговувати чотири маршрути по місту, попередньо висунувши умови про збільшення компенсації за перевезення пільгової категорії населення, на що міська влада не змогла піти через дефіцит бюджету. Маршрути перекрили тимчасовими перевізниками з якими уклали угоди на три місяці.

Начальник Управління економіки Лозівської міської ради Сергій Гранкін поінформував, що скарги від населення на міські маршрути надходять рідко й перевізники на них оперативно реагують. Щодо приміських перевезень, тут ситуація складніша. Через постійну зміну рейсів населення вважає ці маршрути не надійними і взагалі припиняє ними користуватися. Є питання з функціонуванням маршруту до Плисової, його вирішують.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ