Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1770833У рамках робочого візиту до Лозової, який відбувся 16 вересня голова ХОДА Юлія Світлична оглянула новозбудовану об'їзну дорогу та хід ремонту ділянки дороги «Лозова-Хлібне-Панютине». Також очільниця проінспектувала ремонт дороги "Мерефа-Лозова-Павлоград". 

Директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко доповів, що згідно проекту будівництва об’їзної дороги виконані всі роботи, її гарантійний термін становить 10 років. Це перше будівництво за всю історію Незалежності України, місцевої дорожньої мережі. Воно дає можливість скоротити шлях водіїв у напрямку Харкова і Павлограда на 10 кілометрів. А головне весь потік транспорту перенаправити в об’їзд міста й покращити його екологічну ситуацію.

Юлія Світлична висловила сподівання, що дорога служитиме довгий час і дорожниками будуть вжиті всі заходи щодо вагового контролю за проїздом автотранспорту. Загалом очільниця високо оцінила роботу підрядної організації.

Міський голова Сергій Зеленський подякував керівництву області й підряднику за якісну, сучасну дорогу, яку вони подарували місту до його 150-річчя.

Також Юлія Світлична оглянула, як ремонтується ділянка дороги "Лозова-Хлібне-Панютине" протяжністю майже 4 кілометра. Вона з’єднує збудовану окружну дорогу з вулицею Гагаріна у селищі Панютине. Саме цим шляхом автотранспорт рухатиметься в об’їзд міста Лозова.

На капітальний ремонт цієї ділянки вдалося виділити 21 млн гривень, за рахунок зекономлених коштів під час будівництва об'їзної дороги, про це розповів директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко. За ці кошти дорожники відфрезерували старе дорожнє покриття, уклали основу й вирівнюючий шар асфальтного покриття. У планах укладання другого шару асфальту.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ