Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P2100720

Тепловики отримали голубе паливо від АТ «Харківгаз» й упродовж п’ятниці-суботи запустять 12 котелень по місту. Першими запрацюють ті, до яких приєднані окрім житлового масиву, ще й освітні та медичні заклади.

На вихідних аварійні бригади комунальних підприємств працюватимуть цілодобово та контролюватимуть процес запуску системи опалення у житловому масиві. Особливу увагу приділятимуть освітнім та медичним закладам. Міський голова Сергій Зеленський доручив тримати на контролі підготовку шкіл до прийому учнів після канікул. - Діти повинні прийти у прогріті школи, - зауважив мер.

Нагадаємо, три котельні, які опалюють два стаціонарні відділення Лозівського Територіального медичного об’єднання та Панютинський психо-неврологічний диспансер, у зв’язку з епідемічною ситуацією, тепловики увімкнули ще минулого тижня.

Директор КП «Теплоенерго» Сергій Малишев розповідає, що цього року підприємство опалювальний сезон розпочинає з великими збитками. На це вплинуло збільшення ціни на газ у жовтні до 6,4 тисячі гривень за 1 тис. кубометрів. Кожного місяця НАК «Нафтогаз України» для підприємств, які виробляють теплову енергію встановлюватиме нову ціну на голубе паливо.

- За таких умов на КП «Теплоенерго» складається критична ситуація, - говорить Сергій Малишев. - Як довго підприємство зможе працювати зі збитками невідомо, ми не знаємо, яка ціна на газ буде у листопаді.

У вересні, рішенням виконавчого комітету Лозівської міської ради в діючий тариф на тепло закладено вартість газу у розмірі 4,9 тисячі гривень за 1 тис. куб. м.

Окрім, підвищення ціни на газ, на підприємство лягають витрати за розподіл та його транспортування, які воно сплачує упродовж року. Наразі КП «Теплоенерго» погашає борг, який накопичився у літні місяці в розмірі 5,5 мільйона гривень. Щомісяця він зростатиме, до кінця року за цю послугу газопостачальній компанії підприємство повинно буде  перерахувати ще 8 мільйонів гривень.

Керівник підприємства звернувся до лозівчан з проханням погасити борги минулих років за отриману теплову енергію. Комунальному підприємству «Теплоенерго» населення заборгувало більше 70-ти мільйонів гривень.

Сергій Малишев звернув увагу на підключення до опалення будинків ОСББ. У разі якщо теплові системи у цих багатоповерхівках не пройшли гідровипробування, опалення в квартирах не з’явиться. Тепловий носій буде подано до лічильника. За готовність внутрішніх теплових мереж будинку відповідальність несуть ОСББ.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ