Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 1614

Міський голова Сергій Зеленський під час робочої поїздки до стаціонарних відділень, приділив увагу необхідності покращення харчування пацієнтів. Медикам доручив провести розрахунки щодо закупівлі м’яса та риби. Особливу увагу звернути на раціон у відділенні, де лікуються хворі на коронавірус, та у педіатрії.

Харчування у стаціонарних відділеннях фінансується за рахунок бюджету громади, допомогу надають соціальні партнери. Функції з забезпечення харчуванням госпіталізованих пацієнтів держава переклала на місця. Минулого року на ці потреби зі скарбниці Лозівської міської тергромади виділено 713 тисяч гривень, на цей рік депутати заклали 800 тисяч, у разі необхідності обранці збільшать обсяг виділених коштів. За підрахунками медиків, згідно з нормами, на закупівлю м’яса та риби у рік потрібно 370 тисяч гривень. Хлібобулочні вироби для двох стаціонарних відділень у Термедоб’єднанні випікають власними силами. У харчоблоці стаціонару № 1, завдяки реалізації мініпроєкту обласного конкурсу «Разом в майбутнє», встановлено відповідне технологічне та допоміжне обладнання.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ