Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P2100687

Дитячий розважальний центр «Маскарад» розміщується у міському Палаці культури. Завдячуючи перемозі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє» вперше за роки існування Палацу культури, центр вдалося капітально відремонтувати. Бюджет проєкту склав 300 тисяч гривень, він співфінансувався з обласного та міського бюджетів та кошти ініціаторів проєкту.

 

Для завершення робіт по капітальному ремонту, в рамках мініпроєкту, з міського бюджету додатково залучено 600 тисяч гривень на придбання обладнання, апаратури, меблів та телевізору. Також за ці кошти встановлено металопластикові дверні блоки й проведено капітальний ремонт приміщення коридору та туалету на 3 поверсі.

Під час робочої поїздки до Лозової, яка відбулася 28 жовтня голова Харківської обласної ради Сергій Чернов оглянув ще один успішно реалізований мініпроєкт у Лозовій. Привітав з успішним втіленням та подякував міському голові Сергію Зеленському, депутатам міської ради та ініціаторам за підтримку у реалізації проєктів направлених на організацію дозвілля та відпочинок дітей.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ