Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

15663809501514888663lvivskiinua2118 5d755f7cd704cПро це розповів директор ДП «Лозоваводосервіс» Володимир Кириченко. Для уникнення аварійних ситуацій та забезпечення безперебійної подачі води, прийнято рішення про заміну майже 400-т метрів стальної труби на полімерну, біля будинку 11 на 4-му мікрорайоні. Роботи проводитимуть шляхом санації трубопроводу. Про початок робіт, які орієнтовно розпочнуться за три-чотири дні та перелік будинків на 4-му мікрорайоні, які підлягатимуть відключенню, водяники повідомлять додатково.

Без води мікрорайон не залишиться, запевнив Володимир Кириченко. Водопостачання відключатимуть на декілька днів під час безпосередньої заміни труби, у ході підготовчих робіт - відновлюватимуть. У разі необхідності комунальники організують підвіз технічної води.

- Це великий об’єм робіт, який займе близько трьох тижнів і призведе до перебоїв з подачею води на 4-му мікрорайоні, але підприємство змушене виконати ці роботи. Стальну трубу уклали ще за часів будівництва мікрорайону і вона підлягає терміновій заміні, - поінформував директор ДП «Лозоваводосервіс» Володимир Кириченко. - Ми вступаємо у зимовий період, тому повинні вжити усіх заходів щодо уникнення аварій та втрат води.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ