Важливе повідомлення

Бегущая строка

Шановні відвідувачі сайту! Інформуємо Вас, що сайт Лозівської міської ради перейшов на нову платформу за адресою: https://lozovagromada.gov.ua/

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Новини

IMG 7762

Сьогодні, 12 квітня, співаки Харківського національного академічного театру опери та балету імені Миколи Лисенка виступили з концертною програмою в одному з закладів громади. Виконали сучасні естрадні пісні та додали до програми усім давно знайомі - українські народні.

IMG 12.04.2023

Із глибоким сумом повідомляємо, що 11 квітня 2023 року пішла з життя БРЕДУН Людмила Григорівна.

Людмила Григорівна була непересічною особистістю, компетентним керівником та життєрадісною людиною. Її завзятість та цілеспрямованість завжди були прикладом для наслідування.

 Людмила Григорівна стала першим директором Лозівського міського центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді, який було створено 28 травня 1998 року. Чималу частину життя вона посвятила соціальній роботі з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебували в складних життєвих обставинах. Людмила Григорівна власним прикладом надихала працівників центру на допомогу тим, хто цього потребував, мала активну громадську позицію, залучала мешканців міста до участі у соціальних проєктах та найголовніше – ділилась своїм великим досвідом.

Бредун Л.Г. мала почесне звання України - заслужений працівник соціальної сфери.

Сумуємо і завжди будемо пам’ятати Людину з великим серцем.

Лозівська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким покійної у зв’язку з непоправною втратою.

патрон

Впровадження патронатного виховання дітей в Україні зумовлено потребою суспільства забезпечити професійний сімейний догляд і виховання дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Що потрібно кожній дитини? Відповідь на це запитання проста: безпека, їжа, одяг та житло; увага любов та піклування дорослого; можливість бути здоровою, мати все необхідне для навчання, розвитку та формування життєвих цінностей. Це реально, якщо поруч з дитиною є дбайливі тато, мама, бабусі, дідусі й інші родичі. А якщо батьки втратили роботу чи житло, хворіють або мають залежності, не вміють піклуватися про власних дітей, поводяться з ними жорстоко або недбало, або залишають дітей без догляду? Саме такій дитині може тимчасово прийти на допомогу сім’я патронатного вихователя чи виховательки.

340237205 805063744279555 1374722010482358173 n

Конкурсний комітет оголосив переможців сьогодні, 7 квітня. У Лозівський громаді перемогли проєкти, які дадуть змогу оновити медобладнання та комп'ютери для лікарів, облаштувати укриття, придбати транспорт для допомоги людям з особливими потребами.

photo 2023 04 06 17 33 50

Втручання в роботу вузла обліку та запірного вентиля фахівці ДП “Лозоваводосервіс” виявили в квартирах жительок першого мікрорайону. Споживаючи воду, одна з них, завдала збитків підприємству - на 11 тисяч гривень, друга - на 23 тисячі. Загалом, під час останніх обходів багатоповерхівок, вдалося встановити чотирьох порушників.

339098060 989293039113346 5597704121154144680 n

Проходили змагання у місті Коростень з 29 березня по 1 квітня. Альбіна Рілля вчергове підтвердила своє звання чемпіонки України серед юніорок. Тренер - Олександр Ткач. Дівчина багаторазова чемпіонка України, срібна призерка Чемпіонату Європи U-20, чемпіонка Командного чемпіонату світу серед жінок. Є членом збірної команди України з вільної боротьби.

IMG 7633

З початком повномасштабного вторгнення на території Лозівської громади, відповідно до розпорядженням Харківської обласної військової адміністрації, діє повна заборона на проведення будь-яких масових заходів, у тому числі й спортивних. У закладах освіти й спорту триває дистанційний процес.

IMG 7705

Секретар Лозівської міської ради Юрій Кушнір та начальник Управління економіки Сергій Гранкін в режимі зум-конференції сьогодні, 4 квітня, зустрілися з представником Юкрейн Фокус Олександром Решетковим. Обговорили можливі напрямки співпраці у відновленні об’єктів пошкоджених ракетними ударами, облаштування бомбосховищ, розвитку бізнесу для молоді.

photo 2023 04 01 18 43 48 4

Лозівське товариство «Пам’ять серця» зібрало батьків та дружин загиблих 1 квітня у приміщенні Управління праці та соціального захисту населення.

Голова громадської організації Лариса Шевченко розповіла, як доєднатися до об'єднання та чим воно живе. Заявила про ініціативу встановити дошки пам'яті у сквері Борців за Незалежність України. Пояснила, чому поки що не встановлюють новий пам'ятник, який вже виготовили.

Заступник міського голови Ашот Керопов та керівниця Управління соцзахисту Вікторія Кіпкало відповіли на запитання про Меморіал для оборонців. Його облаштовуватимуть на Центральному кладовищі.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ