Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Новини

P1250559

Лозівчан запрошують взяти участь в урочистому покладанні квітів з нагоди Дня вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції, яке відбудеться 14 грудня об 11.00 годині біля Пам’ятного знака загиблим учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.

36fa2556ba98cd52eb52f18b3b6696c4      Протягом листопада 2019 року відповідно до графіку проведення профілактичних рейдів щодо запобігання бездоглядності, безпритульності серед дітей, виявлення дітей, схильних до вживання алкогольних напоїв, перевірки умов проживання дітей у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, затвердженого першим заступником Лозівського міського голови О.М.Жидковим, службою у справах дітей Лозівської міської ради проведено 23 профілактичних рейдів, з них:

  • -19 рейдів «Діти вулиці» та перевірки умов проживання дітей в сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, на території міста Лозова і Панютинського, Тихопільського, Новоіванівського старостинських округів;
  • -1 рейд «Ринок» на території Цетрального ринку міста Лозова;
  • -1 рейд «Вокзал» на території залізничних станцій Лозова та Панютино.
  • -1 рейд до місць масового збору молоді щодо виявлення дітей, схильних до вживання алкогольних напоїв територія колишнього заводу металоконструкції, Авилівська частина міста.
  • -1 рейд щодо виявлення продукції, яка пропагує жорстокість, насильство та розпусту.

     Під час проведення рейдів було відвідано  21 сім’ю, в яких виховується  32 дитини. З батьками проведені профілактичні бесіди стосовно належного виконання батьківських обов’язків, догляду за дітьми, опанування навичок здорового способу життя та підвищення виховного потенціалу батьків.  

     У зв’язку з неналежним виконанням батьками своїх обов’язків щодо утримання, навчання та виховання, спеціалістами служби у справах дітей Лозівської міської ради Харківської області винесено 9 офіційних попереджень щодо відповідальності по дотриманню прав дітей згідно із законодавством України та направлено до Лозівського відділу поліції 5 клопотань щодо притягнення батьків до адміністративної відповідальності за ст.184 КУпАП.

     За результатами рейдів 5 дітей було влаштовано до дитячого відділення Лозівської міської лікарні, в подальшому передано на виховання до сім’ї патронатного вихователя. На даний час, з метою повернення дітей на виховання в біологічну сім’ю, батьки вирішують питання щодо створення належних умов для утримання, навчання та виховання дітей. Також 2 дітей було влаштовано до Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей на повне державне утримання до вирішення питання про подальшу долю дітей.

 

                                               Служба у справах дітей Лозівської міської ради

 123 2   Населенню, яке постраждало від повені, слід дотримуватися певних рекомендацій для запобігання, виникнення і поширення інфекційних хвороб.   

    Громадянам, в першу чергу необхідно дотримуватись простих правил особистої  гігієни, та у жодному разі не слід використовувати воду для пиття з відкритих водойм і криниць, тому що внаслідок повені у ці джерела води могли потрапити із кладовищ, вбиралень, хлівів, полів, сміттєзвалищ, збудники кишкових інфекцій, туберкульозу, лептоспірозу, черевного тифу, вірусних гепатитів тощо.

    Якщо постачання якісної питної води неможливе, не використовувати для пиття, приготування їжі та миття посуду воду з незнайомих джерел водопостачання,та обов’язково  прокип`ячувати   воду, як для споживання, так і для господарсько-побутових потреб. При приготуванні їжі  здійснювати  термообробку продуктів, а овочі і фрукти ретельно мити кип’яченою водою та обдавати окропом. Крім того, оскільки у теплий період року збільшується ризик швидкого псування продуктів, вживати лише свіжоприготовлену їжу, а у разі повторного споживання піддавати їх повторній термічній обробці,перед цим обов’язково мити руки з милом і протирати зволоженими серветками-дезінфікантами тощо. Заборонено вживати продукти, які були підтоплені водою під час повені. Позбавтеся від них та від консервації, що була затоплена водою і отримала ушкодження.

     Просушіть будинок, проведіть ретельне очищення та дезинфекцію забрудненого посуду і домашніх речей та прилеглої до будинку території. Все майно, що було затопленим, підлягає дезинфекції.

  Дізнайтеся у місцевих органах державної влади та місцевого самоврядування адреси організацій, що відповідають за надання допомоги потерпілому населенню.

При виявленні перших ознак інфекційного захворювання терміново звертатися до найближчої лікувальної установи, не займатися самолікуванням!!!

photo 2019 12 09 10 46 39З цією пропозицією учасники проекту звернулися до Лозівського міського голови Сергія Зеленського. Під час зустрічі, яка відбулася 6 грудня, підприємці обговорили та напрацювали спільне бачення перспектив розвитку проекту та розповіли про вигідні пропозиції, які планують запропонувати мешканцям міста.

P1840272Сьогодні, 6 грудня, на сесії міської ради депутати прийняли державну й обласну субвенції. З основних надходжень – кошти на зарплату педагогам та медикам.

На заробітну плату освітянам, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 листопада, виділено 2,6 мільйона гривень. Але цих коштів недостатньо, аби повністю виплатити заробітну плату педагогічним працівникам. До кінця року не вистачає 9,4 млн гривень, - розповіла начальник Управління фінансів міської ради Тетяна Мосенцева.

У зв’язку з цим, міський голова Сергій Зеленський виклав складну ситуацію, яка склалася в освітній сфері, голові Харківської обласної державної адміністрації Олексію Кучеру й просив обласного очільника сприяти виділенню даних коштів.

Фінансування на заробітну плату, а це 9 мільйонів гривень, отримали й медичні працівники Лозової, ці кошти розподілили на обласній сесії, яка відбулася 5 грудня. Крім того, обласні депутати, виділили: 1 мільйон 150 тисяч гривень на придбання препарату інсуліну хворим на діабет; 195 тисяч на спецхарчування для хворих, які страждають на рідкісні ендокринні хвороби; 2,4 мільйона на надання пільг та субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу; 540 тисяч на реконструкцію самопливного каналізаційного колектору від житлового будинку № 54 на 2-му мікрорайоні до будинку № 5 на 4-му мікрорайоні.

Сергій Зеленський подякував голові Харківської обласної державної адміністрації Олексію Кучеру та голові обласної ради Сергію Чернову за підтримку Лозівської громади.

 

View the embedded image gallery online at:
https://lozovarada.gov.ua/novini.html#sigFreeId32ecc4e8ec

1000x560 flswq4oflers4mllubjkШановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України!

Сердечно вітаю Вас з Днем Збройних Сил України.

Це – свято мужності, самовідданості й благородства. Цими рисами володіють справжні визволителі й захисники України! Нині наша держава пишаєтсья своїм військом і довіряє йому. Адже фактично наново відродившись, українська армія пройшла горнило випробувань, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах.

P1830983

Придбали нову двосторонню спортивну форму за спонсорські кошти - від міського голови Сергія Зеленського та спонсорки Тетяни Корольової. Вручили її вихованцям молодшої групи відділення баскетболу ДЮСШ «Олімпія» під час тренування 4 грудня. Тренер команди Сергій Нестеренко.

78954676 2188442188123496 5869665137513725952 nПриурочать подію дню народження Юрія Олексійовича, 8 лютого 2020 року йому б виповнилося 75 років. Ініціаторами встановлення стали рідні Юрія Семененка. Вони запропонували ескіз дошки, яку виготовлять за власні кошти. У мерії нададуть допомогу у її встановленні та урочистому відкритті, його планують провести біля будинку № 11 по вулиці Свято-Миколаївській.

01Отримав відзнаку Лозівський міський голова Сергій Зеленський під час урочистостей з нагоди Дня місцевого самоврядування, що відбулися у Верховній Раді України 2 грудня.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ