Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Новини

123 2 0001

Уряд під час засідання погодив зміни до постанови про карантинні заходи від 16 березня 2020 року № 211, які дозволяють торгівлю засобами захисту рослин, насінням та ветпрепаратів. 

654

З 29 березня вулиці міста освітлюватимуться лише увечорі, з 19.30 до 23.00 години. Вранці вуличне освітлення не включатиметься.

imagesЗа дорученням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, як додатковий захід боротьби з коронавірусною інфекцією, на дорозі Мерефа-Лозова-Павлоград, у Миколаївському старостинському окрузі Лозівської ОТГ, з 28 березня починає працювати мобільний карантинно-пропускний пункт.

1

     Самоізоляція – це утримання від контакту з іншими, щоб зменшити ризик інфікування. Самоізоляція передбачає будь-які ситуації, коли ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше ніж 2 метри).

Якщо ви не впевнені, чи потребуєте самоізоляції або не знаєте до кого звернутися, будь ласка, зателефонуйте на гарячу лінію Центру громадського здоров’я України щодо нової коронавірусної інфекції: 0 800 505 840

P1930610Майже один мільйон гривень виділено з державного бюджету на ремонт акушерсько-гінекологічного відділення у стаціонарі № 1 (колишня ЦРЛ).

 GromadsBGLozLOG  Громадський бюджет – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь у розподілі коштів місцевого бюджету через створення проєктів для покращення населеного пункту та/або голосування за них. Тобто це спосіб визначення видатків частини бюджету громади за допомогою прямого волевиявлення членів територіальної громади. Мешканці громади самостійно пропонують та обирають, на що саме витратити частину коштів бюджету громади.

Kartynka NA GOLOVNU 9

        Медичні працівники КНП «Лозівське ТМО» висловлюють велику вдячність Юлії Олександрівні Світличній, за проявлену турботу в забезпеченні засобами індивідуального захисту, які вкрай необхідні для виконання функціональних обов’язків.

P1930553

Карантин, який триває в Україні через поширення коронавірусу, призвів до закриття майже всіх магазинів та закладів сфери послуг, окрім тих, які здійснюють торгівлю продуктами харчування, медикаментами, засобами гігієни. Лозівські підприємці скаржаться до мерії несуть збитки через неможливість здійснювати торгівлю та надавати послуги.

Сьогодні, 24 березня, міський голова Сергій Зеленський зустрівся з директорами ринків міста Лозова та підприємцями, які надають флористичні послуги. В останніх - немає можливості реалізовувати на своїх торгівельних об'єктах вирощені квіти, у результаті рослини гинуть. Страждають від закриття магазинів квітів  і покупці, які не можуть придбати посівний матеріал, добрива та засоби захисту рослин від шкідників. Ситуація, яка склалася може вплинути на врожай овочевих восени, говорять підприємці.

snimok ekrana 2019 10 18 v 17.11.23

Шановна Юліє Олександрівно!

15 березня в одномандатному виборчому окрузі №179, до складу якого входить і Лозівщина, відбулися проміжні вибори народного депутата до ВРУ.

Щиро вітаю Вас з обранням до Верховної Ради України та набуттям депутатських повноважень!

Ваша перемога свідчить про беззаперечний авторитет серед мешканців Лозівської громади. Свого часу перебуваючи на посаді голови Харківської облдержадміністрації, Ви своєю щоденною кропіткою працею розбудовували не тільки Слобожанщину, а й Лозівщину, дбали про добробут її мешканців.

Безумовно, Ваші професійні і особисті якості: досвідченість, працьовитість, цілеспрямованість – стануть відмінною допомогою у продовженні виконання цієї нелегкої місії, яку мешканці Лозівської ОТГ довірили Вам.

Переконаний, що думка мешканців громади буде обов’язково врахована у Вашій законотворчій діяльності.

Бажаю Вам сміливості у прийнятті рішень в інтересах нашої громади та натхнення, аби плідно працювати у найвищому законодавчому органі нашої держави.

 

За дорученням мешканців Лозівщини, з повагою, Лозівський міський голова Сергій Зеленський.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ