Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 1774

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

Висловити вдячність за активну громадську позицію та  внесок у розвиток Лозівської територіальної громади, за дорученням міського голови Сергія Зеленського до Лозівської первинної організації українського товариства сліпих (УТОС) завітав його заступник Ашот Керопов. З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю вручив членам організації відзнаки міської ради та передав солодощі.

Почесною грамотою Лозівської міської ради нагородив Лідію Андріївну Шостак та оголосив подяку Лозівської міської ради Ніні Іванівні Бакай.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ