Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

650x480 toHeight 100 images djmediatools img 0421.jpg.8

Лозівський міський голова Сергій Зеленський взяв участь у засіданні Загальних Зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. На зборах розглянули питання про обрання президента та внесення змін до структури Асоціації, а також прийняли звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо покращення фінансової спроможності місцевих рад.

Крім профільних комітетів Верховної Ради, звернення отримають і депутати Ради, які представляють Харківщину. Їм буде запропоновано відстоювати інтереси органів місцевого самоврядування регіону в процесі формування бюджету на 2022 – 2024 роки.

У зверненні висунули питання, які цікавлять місцеві громади, особливо щодо збільшення дохідної частини бюджетів. Наприклад, запропонували збільшити частину відрахувань податку на доходи фізичних осіб у місцеві бюджети до 80% (зараз - 75%).

Під час загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області обрали нового голову Асоціації — Тетяну Єгорову-Луценко.

«Буду прикладати багато зусиль для розвитку громад. Разом ми зможемо досягти прекрасних результатів. Хочу також подякувати за роботу попереднього президента асоціації Артура Товмасяна і побажати йому наснаги та  терпіння на новій посаді. Він може розраховувати на моє плече, як і кожний в цій залі.

Наша Асоціація - найпотужніша в Україні. Тому що плідно працювали й президент всеукраїнської асоціації Сергій Чернов, і віце-президент Асоціації Людмила Немикіна і перший віце-президент Асоціації Микола Тітов. Така робота буде продовжуватися не лише на користь нашого регіону та наших громад, а й всієї України», – зазначила Тетяна Єгорова-Луценко.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ