Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 4882

Про основні напрями реалізації регіональної Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на території Харківщини говорили під час апаратної наради 10 січня під керуванням голови ХОДА Олега Синєгубова. Керівники Лозівської тергромади взяли участь у нараді в режимі відео конференції.

Міський голова відзначив роботу лозівських комунальників по прибиранню снігу. Зауважив, що служби працювали й у вихідні дні, наводили лад на дорогах та тротуарах. Подякував соціальним партнерам, які долучалися до цих робіт, як по місту так і старостинських округах.

Особливу увагу, Управління житлово-комунального господарства, голова громади звернув на дотримання правил благоустрою приватними підприємцями. Мер зауважив, до деяких магазинів та торговельних точок покупці не можуть дістатися через нагорнутий сніг та не посипані підходи.

Працівників поліції міський голова Сергій Зеленський просив навести лад на зупинках у центральній частині міста та мікрорайонах, де паркуються таксисти, тим самим заважають під’їзду маршрутних таксі. Також встановити власників вантажівок, які залишили автомобілі під час снігопадів на центральних вулицях міста. Одна з них стоїть по проспекту Перемоги.

Загалом у Лозівській тергромаді на 30% знизилася кількість дорожньо-транспортних пригод, поінформував представник Лозівського відділу поліції. За минулий рік загинуло 5 осіб. Вживаються заходи адміністративного впливу у відношенні таксистів та перевізників до міста Харкова, які порушують порядок провадження господарської діяльності – здійснюють перевезення без належних документів.

Заступник Лозівського міського голови Денис Петренко поінформував, що комунальні служби виходитимуть з пропозицією щодо оновлення камер вуличного відеоспостереження, які встановлені уздовж центральних доріг. Це полегшить роботу правоохоронців у виявленні порушників правил дорожнього руху та розкритті інших кримінальних та адміністративних правопорушень.

 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ