Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 6034

На засіданні виконавчого комітету сьогодні, 27 квітня, заслухали інформацію про підсумки виконання бюджету Лозівської міської територіальної громади у першому кварталі 2021 року. Начальниця Управління фінансів міської ради Тетяна Мосенцева доповіла, що за I квартал 2021 року в цілому до бюджету міської тер громади надійшло доходів по загальному та спеціальному фондах 158 млн. грн., що складає 102 % до затвердженого плану.

Власні доходи громади складають 101, 5 млн грн, у порівнянні з минулим роком їх перевиконано на 1,4 млн грн.

Основним джерелом власних надходжень місцевого бюджету, є податок з фізичних осіб, який складає 56,6 % фактичних надходжень власних доходів. За підсумками виконання I кварталу 2021 року по цьому виду податку надійшло 57, 5 млн грн.

Субвенцій та дотацій з держбюджету громада отримала майже 50 млн грн. Базова дотація – 9,3 млн грн., освітня субвенція - 37,8 млн грн., субвенція на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами 405 тис грн, субвенція на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров`я за рахунок коштів медичної субвенції 1,2 млн грн., субвенція на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції 507 тис грн.

Виконання доходів спеціального фонду за звітний період складає 7, 5 млн грн.

Виконання видаткової частини бюджету міської ОТГ по загальному фонду складає 138, 6 млн грн.

У звітному періоді бюджетні кошти бюджету спрямовувались на першочергові заходи: виплату заробітної плати з нарахуванням 97,9 млн грн, медикаменти 2, 3 млн грн, харчування 3.7 млн грн, оплату спожитих енергоносіїв бюджетною сферою 22,9 млн грн, житлово-комунальне господарство майже 4,5 млн грн., виконання програм 2 млн грн. матеріали та виконані роботи з поточних ремонтів 66,7 тис грн, трансферти районному бюджету 219 тис грн, підвезення учнів та вчителів 1,9 млн грн, придбання обладнання та інвентарю для закладів освіти 344 тис грн.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ