Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

patizhka za teploСуми у платіжках за тепло виросли, – скаржаться лозівчани у соцмережах. Припускають, що комунальники дописують гігакалорії, знімаючи показання з лічильників. Практично у кожній другій багатоповерхівці міста мешканці контролюють показання, пояснює Сергій Малишев, директор "Теплоенерго". Загалом 40% будинків визначилися з представниками від мешканців, які фіксують витрачені гігакалорії разом з тепловиками. З питань зняття показань лозівчани можуть звертатися в абонентський відділ за телефоном 050 363 46 67. 

Тариф на теплопостачання у Лозовій не збільшували з 2018 року, однак минулого опалювального сезону лозівчани дійсно платили менше. Діяла постанова Кабміну №1082 від 24 грудня. Уряд зменшив вартість газу і дозволив теплопостачальникам щомісяця змінювати нарахування за тепло, не переглядаючи дійсний тариф – 2090 гривень за гігакалорію. В результаті споживачі отримали знижки на тепло. Нарахування були нижчими: за грудень на 18%, січень на 6,85%, лютий на 21,31%, березень на 26,45%. Це дозволило зменшити вартість гігакалорії.

Тепловики також доводять, що середня температура грудня 2020 року була прохолоднішою ніж у 2019 році – 2,8 градусів морозу проти 1,7 тепла. На підтвердження наводять довідки Лозівської метеостанції.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ