Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

photo 2021 04 07 13 29 00

Передали її до Краснопавлівського та Орільського закладів дошкільної освіти, повідомляють в Управлінні освіти, молоді та спорту міської ради. П’ять бойлерів, телевізор і холодильник, а для розваг дітей - дитячу карусель.

Краснопавлівський заклад дошкільної освіти «Оленка» відвідує 177 дітей. У дитсадку 9-ть групових приміщень, у чотирьох з них встановили новенькі бойлери.

- У закладі усі групи були забезпечені водонагрівачами, та встановлювали їх ще у 2008-2010 роках, декілька з них нещодавно вийшли з ладу та потребували заміни, - розповіла завідуюча Рита Дудченко.

Ще в одну групу закладу передали телевізор, поки що він єдиний у дитячому садку. Використовують його, як навчальний посібник для опанування програми «Упевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку.

Холодильник, бойлер та дитячу карусель відвезли до Орільського ЗДО, його відвідує 98 діток у 5-ти групах.  Керівниця Наталія Пузач розповіла, що бойлер забезпечує водою чотири групи, на жаль через низьку якість води, ця техніка зношується швидко. Холодильник встановили у харчоблоці, старий вийшов з ладу, його декілька разів ремонтували та безрезультатно. Особливо зрадіє дітвора новенькій каруселі, говорить керівниця, бо на дитячому ігровому майданчику усе стареньке. Встановлять її з понеділка, основу  вже забетонували.

Батьки, працівники та адміністрації закладів щиро дякували Лозівському міському голові Сергію Зеленському та начальнику Управління освіти, молоді та спорту Вікторії Урванцевій за розуміння проблем дошкільнят і швидке їх вирішення.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ