Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

alzheimer disease 3Цьогоріч в Україні підвищили виплати з догляду за важкохворими родичами та переклали фінансування на місцеві бюджети. Розмір компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги на непрофесійній основі, становить до 2184 гривень на місяць.

На території Лозівської тергромади цей вид допомоги торік отримували 80 осіб.  Цьогоріч призначення виплат розглядають на спеціальній комісії. До її складу входять працівники Управління соцзахисту, фінансисти та керівники Лозівської територіальної громади. Чергове засідання відбулось 18 січня.

Кожне призначення допомоги детально вивчають. До засідання комісії за адресою, де живе важкохвора людина, кілька разів виходять працівники соцзахситу. На жаль, у майже 80% випадках спільне проживання та постійне надання допомоги не підтверджують. Допомоги вигідно отримувати лозівчанам, яким необхідний стаж або субсидія, бо з компенсацій сплачують податки, - пояснюють в соцзахисті. Зі більшенням виплат очікують і збільшення звернень.

Подаватися на компенсації мають право члени сім’ї, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки з:

- особами з інвалідністю І групи;
- дітьми з інвалідністю;
- громадянами похилого віку з когнітивними порушеннями;
- невиліковно хворими, які через порушення функцій організму не можуть самостійно пересуватися та самообслуговуватися;
- дітьми, яким не встановлено інвалідність, але які є хворими на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежні), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, дітьми, які отримали тяжку травму, потребують трансплантації органа, потребують паліативної допомоги відповідно до Переліку тяжких захворювань, розладів, травм, станів дітей, яким не встановлено інвалідність, затвердженого Кабінетом Міністрів України.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ