Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

день захисту дітей

Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом –

Міжнародним днем захисту дітей!

     Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави.

     На території Лозівської міської об’єднаної територіальної громади проживає 13900 дітей. З них 242 дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, 98 % влаштовані до сімейних форм виховання, 79 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

           Основне завдання родини та громади – виховати дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. Прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

          Щороку діти облікових категорій служби у справах дітей міської ради отримують подарунки до свята. Не порушили традицію і цього року.

           Любі діти! Бажаємо Вам щастя, чистого і мирного неба, більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

  

                                            Служба у справах дітей Лозівської міської ради

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ