Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Без имениЛозівська міська рада звернулася до ДП «Дороги Харківщини» щодо проведення ремонту автомобільних доріг Нова Іванівка – Орілька на Чернявщину та Олексіївка – Петропілля. Звернення Лозівського міського голови направили 18 лютого, – за тиждень отримали відповідь.

Директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко пояснив, станом на цей час формують перелік об’єктів ремонту автомобільних доріг місцевого значення у Харківській області. Обласні шляховики запропонували включити до нього дорогу Нова Іванівка – Орілька на Чернявщину для середнього поточного ремонту.

Стан автосполучення Нова Іванівка – Орілька у Лозівській громаді стоїть на особливому контролі. Її відновлення допоможе Лозівській державній пожежно-рятувальній частині оперативніше реагувати на займання в Орільському старостинському окрузі. З грудня 2020 року в Орільці призупинили діяльність пожежної охорони у зв’язку з порушеннями, які виявили при приєднанні до Лозівської громади.

Обласні шляховики також забезпечуватимуть на дорогах Нова Іванівка – Орілька на Чернявщину та Олексіївка – Петропілля безаварійний проїзд за рахунок коштів експлуатаційного утримання, – пояснив Ігор Турченко.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ