Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

AC4013063BДержавна служба України з надзвичайних ситуацій запевнила, не зможе утворити підрозділ в Орільці. Про це на виконкомі 12 січня повідомив Володимир Дерев’янко, начальник відділу цивільного захисту Лозівської міської ради.

В офіційній відповіді надзвичайники пояснили, їм нікого перерозподілити в Орільку, а збільшувати штат заборонив Кабмін – постанова №710 від 11.10.2016 року. Як вихід із ситуації Лозівській тергромаді порадили утворити добровільну пожежну охорону. У цьому випадку Головне управління ДСНС у Харківській області пообіцяло методично та практично допомагати.

Наразі на території Лозівської тергромади діє одна державна пожежно-рятувальна частина. Вона знаходиться у Лозовій та має підрозділ у Краснопавлівці. Щоб оперативно гасити пожежі, необхідно чотири добровільні пожежні охорони, проаналізували рятувальники, – в Орільці, Чернігівському, Надеждівці та Миколаївці. Лозівська міська рада зараз вивчає це питання.

Орілька увійшла до Лозівської тергромади у грудні 2020 року. На той час там працювала пожежна охорона, однак з’ясувалося, що неофіційно. Пожежні були влаштовані працівниками селищної ради, не мали документів на автоцистерну, спецодягу, не проходили необхідне навчання та не були застраховані. Лозівська громада вирішила не приймати пожежну охорону у такому стані.

Лозівський міський голова дав розпорядження зупинити роботу орільських пожежних. Щоб створити законну місцеву пожежну охорону, необхідно понад 11 мільйонів гривень. Депутати міської ради не погодили закласти цю суму у бюджет Лозівської громади на 2021 рік. Після цього Лозівський міський голова звернувся до Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ