Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

987

За результатами зустрічі, яка відбулася сьогодні, 14 липня, досягнуто домовленостей про повернення Панютинському вагоноремонтному заводу АТ «Укрзалізниця» планових показників виробництва на 2020 рік. Про це у телефонній розмові голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер повідомив Лозівського міського голову Сергія Зеленського.

Питання стабілізації роботи Панютинського вагоноремонтного заводу керівництво міста порушує на усіх рівнях більше півтора року. Нагадаємо, 9 липня Лозівський міський голова Сергій Зеленський та в.о. директора ПВРЗ Ігор Москальчук у ході зустрічі з головою ХОДА Олексієм Кучером звернулися з проханням втрутитися у кризову ситуацію пов’язану зі спадом виробництва на підприємстві. Ключове завдання - не дати Лозівській громаді втратити потужне підприємство, яке є одним з основних платників податків до міського бюджету та забезпечує роботою більше тисячі мешканців Лозівщини. 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ