Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

0 02 04 0e375f5ff359861017c841384c42ddb0e21e3b744bd7cc6969bc4c66e14f7722 dc43800515 травня 2019 року відповідно до графіку проведення профілактичних рейдів щодо запобігання бездоглядності, безпритульності серед дітей, виявлення дітей схильних до бродяжництва та жебракування, перевірки умов проживання дітей у сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах, службою у справах дітей Лозівської міської ради на чолі з завідувачем сектору з питань попередження правопорушень та дотримання законодавства щодо дітей служби у справах дітей Лозівської міської ради Карою Я.В., спеціалістом сектору з питань захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування служби у справах дітей Лозівської міської ради Шевченко І.Ю., фахівцем із соціальної роботи Лозівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Даниленко К.С., проведено профілактичний рейд щодо перевірки умов проживання дітей у сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах, сім’ї опікунів та піклувальників на території Катеринівського старостинського округу.

           В ході проведення рейду з батьками проводились профілактичні бесіди щодо належного виконання своїх батьківських обов’язків стосовно утримання та виховання дітей, 2 батькам винесені офіційні попередження щодо відповідальності за недотримання прав дітей згідно із законодавством України.      

         Під час проведення рейду дітей, які б знаходилися без нагляду батьків або бродяжили виявлено не було.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ