Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

20190807 154855З метою забезпечення реалізації ст.53 Конституції України, Закону України «Про загальну середню освіту», ст. 19 Закону України «Про охорону дитинства» щодо гарантованого права дітей на освіту, в межах заходів з виконання програми «Назустріч дітям» на території міської об’єднаної територіальної громади з 14 по 22 серпня проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок».

   Рішенням виконавчого комітету Лозівської міської ради Харківської області від 23.07.2019 року № 701 «Про організацію проведення у 2019 році на території міської об’єднаної територіальної громади Всеукраїнського рейду «Урок»» затверджено заходи щодо організації проведення профілактичного рейду.

   До виконання зазначених заходів були залучені спеціалісти служби у справах дітей Лозівської міської ради, управління освіти молоді та спорту міської ради, сектору ювенальної превенції Лозівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Харківській області, Лозівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

   В рамках проведення першого етапу Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» здійснено цільові обстеження умов проживання дітей шкільного віку у 69 сім’ях, в яких виховується 180 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, опікунських сімей, сімей, діти з яких в минулому навчальному році мали систематичні пропуски занять без поважних причин та сімей, діти яких переміщенні з тимчасово-окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції, перебувають у притулках для дітей, центрах соціально-психологічної реабілітації, сім’ї ромської національної меншини.

   Під час обстеження було перевірено наявність умов для отримання дітьми освіти, а саме, житлово-побутові умови проживання дітей, їх підготовку до нового навчального року та осінньо-зимового періоду, забезпеченість шкільною, спортивною формами, шкільним приладдям. З батьками проводилися роз’яснювальні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків в сфері отримання дітьми повної загальної середньої освіти, забезпечення потреб дітей відповідно їх віку та статі.

   Слід зазначити, що станом на 23.08.2019 року в рамках проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» 53 дитини отримали матеріальну допомогу із фонду загального обов’язкового навчання управління освіти, молоді та спорту на загальну суму 38000 грн., дітям, які перебувають у складних життєвих було надано гуманітарну допомогу.

   Раз у два роки діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, забезпечуються шкільною формою.

   Питання щодо охоплення дітей навчанням перебуває під постійним контролем служби у справах дітей.

                                     Служба у справах дітей

Лозівської міської ради.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ