Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

257673745 411741490395719 2731121322151121877 nОчільники Харківської облдержадміністрації, обласної ради та Лозівської громади у неділю, 21 листопада, перевірили «Кризовий соціальний центр для жінок».  У закладі проходять реабілітацію жінки, які постраждали від насильства. Вони можуть знайти прихисток разом з дітьми. Установа підпорядковується Харківській обласній раді.

Посадовці поспілкувалися з керівництвом, персоналом соціального центру та його підопічними. Умови проживання та харчування особливих запитань не викликали.

Вирішили, що необхідно переглянути вимоги щодо направлення до кризового центру. Наразі у закладі перебуває лише 2 жінки, хоча він розрахований на 33 місця. 

"Ще раз переконалася у тому, що неочікувані перевірки – ефективний метод контролю за діяльністю комунальних установ та закладів. Нагадую, що в моїх планах перевірити усі обласні комунальні підприємства. Тож чекайте у будь-який час!", – зазначила Тетяна Єгорова Луценко, голова Харківської обласної ради.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ