Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

156709803 716785862343715 4320070442567406676 nУ Лозовій провели нараду щодо завершення ремонту приймального відділення у Катеринівці. У ній взяли участь радник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгенія Іванська, заступник Лозівського міського голови Ашот Керопов, виконуючий обов’язки директора Лозівського ТМО Олег Сухомлин, медики, представники підрядника та проєктувальника.

Присутні обговорили можливість приймати пацієнтів стаціонару у вже відремонтованих приміщеннях. Це дозволить звільнити кабінети без ремонту для подальших робіт. Саме у них наразі реєструють пацієнтів.

На особливому контролі місцевого та обласного керівництва готовність приміщень під томограф та ангіограф. Обладнання обіцяють надати у найближчі строки.

Спеціалісти технагляду зробили кілька зауважень підряднику, зокрема, щодо розміщення санвузлів. Ремонтники зауваження прийняли і запевнили, що для їхнього усунення не знадобиться багато часу.

Приймальне відділення Лозівського територіального медичного об’єднання у Катеринівці фактично переобладнують на відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги – за державною програмою «Велике будівництво».

Вартість реконструкції складає 11 986 072 гривень. Замовник робіт та розпорядник коштів – Департамент капітального будівництва ХОДА. Торік підрядник виконав робіт на понад 7 мільйонів гривень. Для завершення реалізації проєкту необхідно ще майже 5 мільйонів гривень.

Лозівська міська рада 15 лютого виділила 498 440 гривень для співфінансування соціально важливого для громади проєкту.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ