Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P2100116

Сьогодні, 20 жовтня, на засіданні виконавчого комітету прийнято рішення опалювальний сезон 2020-2021 років розпочати за умови збереження упродовж трьох діб температури навколишнього середовища + 8 градусів та подальшого її зниження. За інформацією Гідрометцентру температура повітря на цьому й наступному тижнях зберігатиметься від 15 до 8 градусів тепла, поінформував начальник Управління житлово-комунального господарства Олександр Залізінський. Тому поки що підстав для увімкнення опалення в навчальних, дитячих та інших закладах побутового і соціально-культурного призначення та житлових будинках немає.

Члени виконавчого комітету врахували епідемічну ситуацію й надали дозвіл за необхідності увімкнути опалення в лікарнях міста, які обладнані індивідуальними котельнями, не очікуючи зниження температурного режиму. У дитячих садках для підігріву приміщень рекомендовано вмикати електрообігрівачі. Опалюються усі освітні заклади від центральних котелень.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ