Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

photo 2023 01 20 11 01 43 3

Напередодні Дня Соборності України, що відзначають 22 січня, у Лозовій поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку. У вшануванні державної єдності взяли участь захисники, представники Лозівської громади, районної ради, народного депутата України Юлії Світличної.

 

«Час показав, що саме у День Соборності України – коли була проголошена Злука Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки – Україна стала великою, єдиною державою. Український народ дуже прагнув своєї незалежності. Тоді, на жаль, її не вдалося втримати. Сьогодні наше головне завдання – зберегти незалежність. Сьогодні український народ єдиний: не залежно від того, де живуть люди – на заході чи на сході, на півночі чи на півдні. У нас зараз один ворог і одна мета – вибороти волю та незалежність нашої держави, в межах кордонів 1991 року, до чого усі прагнемо і спрямовуємо усі зусилля», – зазначив Юрій Кушнір, секретар Лозівської міської ради.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ