Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

01

2 грудня в Будинку рад відбулася презентація підсумків конкурсу мінігрантів “Ефективна первинна медицина в громаді». Голова Харківської облради Сергій Чернов, Голова бюджетної комісії Людмила Немикіна та почесна консулка Федеративної Республіки Німеччина у Харкові Тетяна Гавриш вручили сертифікати, що засвідчують виконання мінігрантів. Сертифікат про реалізацію мінігранту у лозівських медзакладах отримав директор КНП «Лозівський ЦПМСД» Олексій Євсєєв.

На Лозівщині реалізовано проєкт «Безпечне повітря в лікарні». У медичних закладах встановлені бактерицидні рециркулятори, використання яких допомагає створити безпечні умови для медичного персоналу та пацієнтів. Протягом вересня 2020 року обладнання було введено в експлуатацію в кабінетах лікарів, маніпуляційних кабінетах, кабінетах профілактичних щеплень та коридорах на базі 6-ти амбулаторій загальної практики сімейної медицини (АЗПСМ №1, АЗПСМ №2, АЗПСМ №3, АЗПСМ смт. Краснопавлівка, АЗПСМ смт. Панютине, АЗПСМ смт. Орілька).

Конкурс мінігрантів є частиною проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді», який реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини в Україні» й фінансується Європейським Союзом.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ