Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG da4ad3de6bb3c2b61bd6e2be8a7edbec VМіністерство охорони здоров’я спростило процедуру підписання декларацій з сімейними лікарями. Лозівчани можуть зробити це скориставшись сайтом Helsi.me, розповіли у Територіальному медичному об’єднанні. На сайті перш за все необхідно ввести номер свого мобільного телефону і отримати код підтвердження для входу. Далі внести у систему свої особисті дані, тим самим створивши на сайті особистий кабінет. Знайти своє місто і обрати сімейного лікаря з яким бажаєте підписати декларацію. Після подачі такого клопотання в онлайн-режимі, сімейний лікар у свою чергу завіряє декларацію електронним підписом.

Та для завершення процедури підписання декларації пацієнту необхідно прийти до сімейного лікаря і поставити особистий підпис на роздрукованому бланку декларації. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон. Копії цих документів здавати лікарю не потрібно.
Станом на 20 липня у місті і районі декларації з сімейними лікарями підписали 22 тисячі жителів з 94.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ