Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

14

Преображенська парафія Української православної автокефальної церкви існує у Лозовій з 2015 року.  Для релігійної громади у 2019 році місто надало будівлю. Лозівський міський голова Сергій Зеленський 22 січня відвідав автокефальну церкву, поспілкувався з настоятелем та парафіянами.

Приміщення церкви потребує серйозного ремонту – треба укріплювати і оновлювати фундамент та стіни, – розповідає настоятель В’ячеслав Труш. Побутові проблеми парафіяни наразі вирішують своїми силами. Церкву відвідує до 60 людей, на свята збирається понад 150 чоловік. Є плани поєднати кімнати, звільнивши більше місця для усіх бажаючих відвідувати церкву та приводити дітей у недільну школу.

Люди готові допомагати, але просять керівників Лозівської громади передати будівлю парафії на постійне користування, зараз автокефальна церква орендує приміщення колишнього БТІ. Міський голова та секретар міськради Юрій Кушнір пояснили, що вивчать це питання.

Настоятель з парафіянами подякували за розуміння і співпрацю та подарували Сергію Зеленському коштовну ікону.

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ