Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

imagesДорогі земляки, шановні захисники та захисниці України!

   Щиро вітаю вас з Днем захисників та захисниць України та Днем Українського козацтва, які символічно поєднані з величним християнським святом Покрови Пресвятої Богородиці.

   У цей день ми відзначаємо свято героїзму та стійкості людського характеру, свято сили духу, безмежної відповідальності за свою Вітчизну, за мир та спокій. Це свято уособлює доблесть і звитягу усіх поколінь нашого народу – оборонців та визволителів рідної землі.

   У День захисника України схиляємо голови в журбі за загиблими патріотами, вклоняємося перед мужністю та незламністю воїнів, що сьогодні воюють на Сході України. Саме завдяки їм ми спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі. У цей день з глибокою вдячністю і повагою згадаємо про чарівних захисниць та берегинь українського роду, які боронять Батьківщину.

   Бажаю вам, шановні захисники та захисниці, міцного здоров’я, сімейного щастя й затишку, невичерпної енергії, оптимізму і миру!

Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці!

 

З повагою

Лозівський міський голова

Сергій Зеленський

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ