Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Rekonstruktsiya tsentralnogo vodoprovoda v Lozovoy e1527145994254Лозівська міськрада подала 5 об’єктів на фінансування з обласного бюджету. 30 грудня Лозівський міський голова Сергій Зеленський разом із заступником Денисом Петренко провели перемови у Департаменті ЖКГ Харківської облдержадміністрації. Є порозуміння, – запевнив міськголова. За його прогнозами, Харківська обласна рада має прийняти рішення на початку березня.

  На реконструкцію напірного колектору від КНС-4 до очисних споруд необхідно майже 37 млн грн. Це основна каналізаційно-насосна станція, яка приймає стоки з усього мікрорайону та центральної частини міста. У вересні 2020 року там сталася масштабна аварія. 

  Запланували також реконструкцію водопроводу від вулиці Говорова до вулиці Свободи – на 16 млн грн.

  Ще 3 об’єкти потребують завершення та благоустрою – відновлення переритих доріг, тротуарів, заїздів і огорож. Це водопровід по проспекту Перемоги, Південний колектор та колектор по вулиці Привокзальна.

  Депутати Лозівської міської ради 31 грудня 2020 року погодили співфінансування цих проєктів. Це дасть можливість завчасно провести тендери і оперативно почати ремонти після виділення обласних коштів.

  Гострим питанням залишається заміна водопроводу з Краснопавлівки до Лозової, який знаходиться на балансі «Харківводоканалу». На його капітальну реконструкцію необхідно понад 600 млн грн – це практично розмір бюджету усієї Лозівської тергромади на 2021 рік. Замовник робіт – Департамент ЖКГ Харківської облдержадміністрації.

 

Довідка.

 У 2018 та 2020 роках з обласного та міського бюджету у Лозовій проводили:

– реконструкцію колектору по вулиці Привокзальна на понад 15,5 млн грн;

– реконструкцію водопроводу від насосної станції ІІІ підйому до вулиці Говорова на понад 7,6 млн грн;

– реконструкцію колектору від 28 до 54 будинку на 2 мікрорайоні та від 54 будинку на 2 мікрорайоні до 5 будинку на 4 мікрорайоні – на майже 1,2 млн грн.

   ДП «Лозоваводосервіс» замінив на зовнішніх мережах водопостачання більше 16 кілометрів водопроводів; на зовнішніх мережах водовідведення переклали та промили більше 26 кілометрів.  Підприємство зменшило на чверть споживання електроенергії, замінивши частину насосів та освітлення на енергозберігаюче.

 

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ